В наявності є бланки посвідчень особи

В наявності є бланки посвідчень особи

Управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради повідомляє про те, що в управлінні в наявності є бланки посвідчень особи, яка отримує державну соціальну допомогу відповідно до законів України « Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам » та « Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам». Для отримання посвідчення одержувачам зазначених державних соціальних допомог ( які не забезпечені посвідченнями )  потрібно звернутись до управління.

Адреса управління: вул. Доватора, 49  каб. №12 ,                                                                                                                                                                                                                                                            телефон 2-02-53.

УПСЗН Жмеринської міської ради

2016-08-25 10:15:16