В місті вперше проведено Всеукраїнський турнір зі стронгмену

В місті вперше проведено Всеукраїнський турнір зі стронгмену

З нагоди 115-річниці міста Жмеринка на центральній площі міста вперше відбувся розіграш Кубку Жмеринки – Zhmerinka strongman cup.

На Всеукраїнський турнір силачів до нашого міста завітали богатирі: спортсмен із Києва – Євген Настенко; спортсмен, що представляв два міста Вінниця-Київ – В’ячеслав Антохі; вінничанин – Євген Корчун; спортсмен, який представляв місто Київ – Олександр Соловйов. Судити спортсменів завітали судді зі світовим ім’ям – головний суддя змагань, почесний гість свята український силач, володар титулу найсильніша людина світу – Василь Вірастюк, рекордсмен України зі стронгмену, голова Вінницького обласного осередку Федерації стронгмену України – Сергій Грачов. Серед почесних гостей – український боксер-професіонал, вінничанин В’ячеслав Узелков. Від імені виконавчого комітету зі святом присутніх привітала заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська, яка вручила почесним гостям ювілейні сувеніри.

Силачі змагалися у кількох вправах – «Лог ліфт» (підняття колоди 110кг) на максимальну вагу, «Прогулянка фермера», «Таєр-фліп» (перекидування покришки вагою 360кг), фінальна вправа «Арм-овер-арм» (буксування авто вагою 7 тон). У підсумку перше місце і Кубок отримав спортсмен з Вінниці Євген Корчун, друге місце посів Євген Настенко, третє місце зайняв В’ячеслав Антохі, четвертим став Олександр Соловйов.

Крім того, цього дня був встановлений рекорд з буксування двох пожежних авто загальною вагою 16 тон, рекордсменом став Сергій Грачов.

2018-08-09 12:33:25