УВАГА! Житлові субсидії! Шановні жителі міста!

УВАГА! Житлові субсидії! Шановні жителі міста!

Управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року № 735 внесено зміни до п.15 Положнення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а саме – продовжено строк подання заяви до 1 листопада 2017 року на виплату частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення.

Отримати консультацію з данного питання та записатись на прийом Ви можете в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради, яке знаходиться за адресою м. Жмеринка, вул. Доватора, 49, каб. № 1  та за телефоном ''гарячої лінії''   2 – 14 - 48.

2017-10-04 09:30:00