Увага! Скликається позачергова сесія Жмеринської міської ради

Увага! Скликається позачергова сесія Жмеринської міської ради

Відповідно до Розпорядження міського голови від 29 вересня 2017 року № 212 , у зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації у Калинівському районі через вибух на арсеналі боєприпасів  в/ч А-1119 та природною стихією у Крижопільському районі, керуючись ст. 11 Регламенту Жмеринської міської ради Вінницької області,  ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову 28 сесію міської ради 7 скликання 3 жовтня 2017 року о 10 годині ранку в залі засідань виконкому міської ради (вул.Центральна,4).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік.
  2. Про внесення змін до бюджету м.Жмеринка на 2017 рік.

На сесію запросити депутатів обласної Ради, членів виконкому, начальників управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету, засоби масової інформації.

2017-09-29 16:05:37