Увага! Скликається позачергова 30 сесія Жмеринської міської ради

Увага! Скликається позачергова 30 сесія Жмеринської міської ради

У зв’язку з необхідністю перерозподілу бюджетних коштів для  термінового завершення капітальних та реставраційних робіт будівель навчальних закладів міста, а також іншими питаннями, що потребують термінового розгляду, керуючись ст. 11 Регламенту Жмеринської міської ради Вінницької області,  ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову 30 сесію міської ради 7 скликання 15 листопада 2017 року о 10 годині ранку в залі засідань виконкому міської ради  (вул. Центральна, 4).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін  до бюджету міста Жмеринка на 2017 рік.

2. Про затвердження структури міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради у новій редакції.

3. Про затвердження в новій редакції положення про управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради.

На сесію запросити депутатів обласної Ради, членів виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів міської ради, засоби масової інформації.

2017-11-10 15:10:53