УВАГА! Отримувачам житлових субсидій

УВАГА! Отримувачам житлових субсидій

Управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради повідомляє:

1) з 01.01.2018 року змінилися соціальні норми на електропостачання.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 409 (зі змінами):

- норма споживання 90 кВт на сім'ю – змінено на 70 кВт,

максимальна норма 210 кВт – змінено на 190 кВт;

- норма споживання 120 кВт на сім'ю – змінено на 100 кВт,

максимальна норма 240 кВт – змінено на 220 кВт.

2) з 01.01.2018 року підприємства  -  надавачі послуг з постачання електроенергії, транспортування, розподілу та постачання природного газу, послуг водопостачання і  водовідведення, послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення побутового сміття готують реєстри обсягів спожитих енергоносіїв та  наданих  послуг, що підлягають перерахуванню, відповідно до фактичних  обсягів спожитих енергоносіїв та наданих послуг, але не вище обсягів нарахованих сум субсидій.

Одночасно повідомляємо, що громадянин, якому призначено субсидію, зобов'язаний протягом місяця поінформувати управління праці та соціального захисту населення про зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендарі - про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, зміни у переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, про купівлю товарів або оплату послуг, передбачених підпунктом 5 пункту 5 ''Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива'', затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, зі змінами, шляхом подання відповідних документів.

У разі зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб подаються нові заява та декларація.

Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.

Якщо були подані неповні або неправдиві данні про доходи та видатки зареєстрованих в житловому приміщенні осіб, можлива відмова в призначені житлової субсидії чи припинення її надання, а заявник буде зобов"язаний повернути надмірно перераховану суму субсидії.

Отримати консультацію з данного питання та записатись на прийом Ви можете в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради, яке знаходиться за адресою м. Жмеринка, вул. Доватора, 49, каб. № 1 та за телефоном ''гарячої лінії''   2 – 14 - 48.

2018-01-10 14:00:22