УВАГА! "Місячник Цивільного захисту"

УВАГА! "Місячник Цивільного захисту"

З 15 вересня по 17 жовтня 2017 року буде проводиться "Місячник Цивільного захисту" .

Головною метою місячника є роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

В ході місячника буде проводитися:

з 20 по 29 вересня 2017 р. огляд-конкурси серед підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності на кращу навчально-матеріальну базу з  цивільного захисту.

Керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності в ході "Місячник Цивільного захисту:

підготувати навчально-матеріальну базу з цивільного захисту до огляду-конкурсу;

організувати виступи відповідних фахівців та працівників системи цивільного захисту;

відпрацювати проведення евакуації заходів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, уточнити і поновити плани евакуації;

в ході місячника проводити роз'яснювальну роботу, пов'язану з організацією захисту населення в умовах надзвичайної ситуації.

Керівникам навчальних закладів в ході "Місячник Цивільного захисту"  :

організувати виставки з демонстрацією сучасних приладів радіаційної та хімічної розвідки, засобів індивідуального захисту, медичного обладнання;

проводити роз'яснювальну роботу, пов'язану з організацією захисту населення в умовах надзвичайної ситуації;

активізувати роботу із створення гуртків з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та рятувальної справи особливо в період проведення місячника;

провести дні відкритих дверей із демонстрацією пізнавального матеріалу з питань пропаганди здорового, активного способу життя;

дитячі конкурси з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті;

виставки дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності, конкурси на кращу стінівку з відповідної тематики;

відпрацювати проведення евакуації учнів, вчителів (викладачів) та обслуговуючого персоналу, уточнити і поновити плани евакуації;

До 01 жовтня 2017 р.  підтверджуючі матеріали (розроблений методичний матеріал: наказ та план про проведення, пам’ятки, листівки, рекомендації, фотографії, відеофільми, копії статей з газет, зразки робіт дітей оформленні в окремі папки) надати до відділу з питань цивільного захисту Жмеринської міської ради для представлення на обласний огляд-конкурс, який відбудеться з 2 по 13 жовтня  2017 року.

Відділ з питань цивільного захисту Жмеринської міської ради

2017-09-18 08:20:46