УВАГА! КОНКУРС!
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

УВАГА! КОНКУРС!

          З метою підтримки творчих здібностей молоді в аспекті розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму молодого покоління,   

з нагоди відзначення 25-ої річниці Незалежності України, відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради оголошується ІІ міський фотоконкурс «Молоде обличчя Жмеринки».

         Для участі у Фотоконкурсі автор фоторобіт подає:

- фотороботи;

- заявку про участь у фотоконкурсі.

         Приймаються фотографії розміром від 20х30, 30х40 до 40х50 см (у виняткових випадках інший формат), не наклеєні на паспарту. Зображення повинно бути навиліт, без полів, псевдопаспарту і рамок. На звороті кожної роботи необхідно вказати номер роботи згідно заявки, назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, рік фотозйомки.

Надіслані на Фотоконкурс фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові рідного міста, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо. Фотографії повинні бути зроблені в Україні.

           Роботи потрібно приносити особисто або надсилати поштою за адресою: вул. Київська, 1а, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту (телефони для довідок: 5-09-93, 097-108-67-24, контактна особа – Добжанська Ірина Миколаївна). Останній термін подачі фоторобіт на конкурс – 20 серпня 2016 року 16.00 год.

           Під час проведення урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України, на центральній площі міста організовується виставка фоторобіт, представлених на конкурс. На виставці журі визначить три найкращі фотороботи, автори яких вважатимуться переможцями ІІ міського фотоконкурсу «Молоде обличчя Жмеринки» та будуть нагороджені дипломами Конкурсу і цінними подарунками. 

2016-08-02 09:05:30