Управління ЖКГ оголошує конкурс на відбір виконавця робіт з встановлення меж міста

Просимо надати пропозиції в термін до 10:00 год.  29.01.2018р., за адресою: Управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради, вул. Центральна, 4 каб.№4, м. Жмеринка, Вінницької області, індекс 23100.

До участі у конкурсі приймаються пропозиції підприємств, установ, організацій та фізичних осіб підприємців, які мають ліцензію на проведення робіт з встановлення меж міста.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

1. Кожен учасник має право подати лише одну конкурсну пропозицію.

На конверті повинно бути зазначено:

-         повне найменування і місцезнаходження організатора конкурсу;

-         назва робіт;

-         повне найменування учасника конкурсу, його місцезнаходження, код ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

2.У складі пропозиції учасник повинен надати наступний перелік документів:

-    заява про участь у конкурсі з відбору виконавців робіт з встановлення меж  міста;

-    установчі документи (статут, копія свідоцтва про державну реєстрацію, копію свідоцтва платника податку, копія ліцензії);

-    довідку довільної форми про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід виконання робіт;

Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

- ціна пропозиції.

- За кожним критерієм оцінки найвигіднішій пропозиції надається 10 балів. Пропозиція, яка набрала найбільшу кількість балів, визнається переможцем. У разі набрання учасниками однакової кількості балів, переможець визначається шляхом голосування конкурсної комісії.

2018-01-22 16:50:56