Управління ЖКГ оголошує конкурс формувальна обрізка

Управління ЖКГ оголошує конкурс формувальна обрізка

Просимо надавати пропозиції в термін до 10:00 год. 05.02.2018р., за адресою: Управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради, вул. Центральна, 4 каб.№4, м. Жмеринка, Вінницької області, індекс 23100.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

1. Кожен учасник має право подати лише одну конкурсну пропозицію.

На конверті повинно бути зазначено:

-         повне найменування і місцезнаходження організатора конкурсу;

-         назва робіт;

-         повне найменування учасника конкурсу, його місцезнаходження, код ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

1. У складі пропозиції учасник повинен надати наступний перелік документів:

-         установчі документи (статут, копія свідоцтва про державну реєстрацію, копію свідоцтва платника податку);

-         довідка довільної форми про наявність обладнання та матеріально – технічної бази;

-         довідку довільної форми про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід виконання робіт;

1. Виконавець повинен під час виконання робіт гарантувати безпеку випадковим перехожим, збереження цілісності споруд, які знаходяться поблизу дерев.
  2. Розрахунок вартості робіт проводиться згідно з ДСТУ Б Д.1.1-1-2013«Правила визначення вартості будівництва».
    1. Результат виконання робіт оформлюється Актами виконаних робіт у формі КБ-2В.
    2. Деревина та гілля, отримані під час проведення робіт, підлягають вивезенню в день проведення робіт.
    3. Місце після проведення робіт залишати в стані, який був до початку проведення робіт (дрібне гілля, опале листя та тирса прибираються з місця проведення робіт).
    4. Для оцінки конкурсної пропозиції надати «Договірну ціну» запропонованої вартості на виконання наступних робіт (діюча версія програмного комплексу АВК або інша, сумісна з ним):

Вид роботи

Од. виміру

К-ть

Догляд за зеленими насадженнями:

530

1

Санітарне обрізання крон дерев

10

2

Формувальне обрізання крон дерев

220

3

Омолоджувальне обрізання крон дерев

300

4

Зафарбовування зрізів гілок дерев після обрізки

3850

5

Прибирання, навантаження, розвантаження сміття вручну, яке утворилося під час обрізування дерев (гілки, листя та інше) та вивезення на сміттєзвалеще

м3

52

9. У складі «Договірної ціни» надати:

- зведений кошторисний розрахунок до «Договірної ціни»;

- локальний  кошторис ф. № 4 до «Договірної ціни» (з розрахунком одиничної вартості);

- підсумкова відомість ресурсів;

- розрахунок собівартості 1 машино-години машин та механізмів, які можуть бути задіяні при виконанні робіт;

- затверджені калькуляції розрахункової вартості робіт які не передбачені Державними будівельними нормами.

10. Якість послуг повинна відповідати діючим законодавчим та нормативним актам України

Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

- ціна пропозиції;

- забезпеченість учасника конкурсу матеріально-технічним обладнанням та досвідченими працівниками.

За кожним критерієм оцінки найвигіднішій пропозиції надається 10 балів. Пропозиція, яка набрала найбільшу кількість балів, визнається переможцем. У разі набрання учасниками однакової кількості балів, переможець визначається шляхом голосування конкурсної комісії.

2018-01-22 15:55:02