Управління ЖКГ оголошує конкурс

Управління ЖКГ оголошує конкурс

Управління житлово-комунального господарства оголошує конкурс на відбір виконавця по наданню послуг із порізки сухостійних та самосійних дерев

Просимо надавати пропозиції в термін до 10:00 год. 05.02.2018р., за адресою: Управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради, вул. Центральна, 4 каб.№4, м. Жмеринка, Вінницької області, індекс 23100.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

1. Кожен учасник має право подати лише одну конкурсну пропозицію.

На конверті повинно бути зазначено:

-         повне найменування і місцезнаходження організатора конкурсу;

-         назва робіт;

-         повне найменування учасника конкурсу, його місцезнаходження, код ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

2.У складі пропозиції учасник повинен надати наступний перелік документів:

-         установчі документи (статут, копія свідоцтва про державну реєстрацію, копію свідоцтва платника податку);

-         довідка довільної форми про наявність обладнання та матеріально – технічної бази;

-         довідку довільної форми про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід виконання робіт;

3. Всі роботи повинні  виконуватися при наявності ордеру на видалення зелених насаджень або дозволу на обрізання дерев.

4. При виконані робіт використовувати обладнання та матеріали, які не спричиняють шкоди довкіллю, не допускати забруднення навколишнього середовища паливно-мастильними матеріалами, які використовуються в процесі експлуатації машин та механізмів.

5. Деревина та гілля, отримані під час проведення робіт, підлягають вивезенню в день проведення робіт, зі складанням відповідного акту прийому – передачі деревини.

6. Виконавець повинен під час виконання робіт гарантувати безпеку перехожим, збереження цілісності транспортних засобів та споруд, які знаходяться поблизу дерев, дотримуватися технології виконання робіт.

7. Місце порізки (видалення) сухостійних та самосійних дерев після проведення робіт залишати в стані, який був до початку проведення робіт (дрібне гілля, опале листя та тирса прибирається з місця проведення робіт). Після обрізання крон дерев зафарбувати зрізи гілок.

8. Розрахунок вартості робіт проводиться згідно з ДСТУ Б Д.1.1-1-2013«Правила визначення вартості будівництва». Результат виконання робіт оформлюється Актами виконаних робіт у формі КБ-2В.

9. Для оцінки конкурсної пропозиції надати «Договірну ціну» запропонованої вартості на виконання наступних робіт (діюча версія програмного комплексу АВК або інша, сумісна з ним):

Вид робіт

Одиниці виміру

Обсяг робіт

Видалення дерев м’яких листяних порід всього,

в тому числі:

Діаметром стовбура до 50 см

5

Діаметром стовбура до 70 см

Діаметром стовбура до 80 см

8

Діаметром стовбура більше 80 см

135

Видалення дерев твердих листяних порід всього,

в тому числі:

22,0

Діаметром стовбура до 70 см

Діаметром стовбура до 80 см

12

Часткова підрізка гілля дерев

шт.

36

Корчування пнів в міських умовах

шт.

10

Навантаження, розвантаження зрізаних дерев та сміття яке утворилося під час порізки дерев

Перевезення деревини та сміття

км

100

Об’єми даних робіт наведені орієнтовно та можуть змінюватися в ході виконання робіт.

10. У складі «Договірної ціни» надати:

- зведений кошторисний розрахунок до «Договірної ціни»;

- локальний  кошторис ф. № 4 до «Договірної ціни» (з розрахунком одиничної вартості);

- підсумкова відомість ресурсів;

- розрахунок собівартості 1 машино-години машин та механізмів, які можуть бути задіяні при виконанні робіт;

- затверджені калькуляції розрахункової вартості робіт які не передбачені Державними будівельними нормами.

11. Якість послуг повинна відповідати діючим законодавчим та нормативним актам України

Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

- ціна пропозиції;

- забезпеченість учасника конкурсу матеріально-технічним обладнанням та досвідченими працівниками.

За кожним критерієм оцінки найвигіднішій пропозиції надається 10 балів. Пропозиція, яка набрала найбільшу кількість балів, визнається переможцем. У разі набрання учасниками однакової кількості балів, переможець визначається шляхом голосування конкурсної комісії.

2018-01-22 15:50:46