Управління ЖКГ інформує про виконану роботу в період з 11.07.16 р. по 15.07.16 р.

Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Одеська та Космонавтів , а саме виконано поверхневу обробку, що дасть можливість зберегти дорожнє покриття на п’ять років.

Продовжується  укладання асфальту на  тротуарі по вул. Одеська, разом з тим розпочато капітальний ремонт тротуару від центру міста до повороту вул. В. Трудова, який буде облаштовано декоративною плиткою.

Закінчено капітальний ремонт покриття даху будинку № 38 по вул.  Соборна за кошти міського бюджету.

Активно триває підготовка до Дня міста, а саме: в парку відпочинку ім.. Горького проводиться ремонт огорожувальної  стіни, викошується трава на газонах, проводиться висадка квітів на клумбах. Викошуються газони та узбіччя доріг вулиць Барляєва, Шевченко,  Шекінської.

Відновлено вуличне освітлення по вул. Визволення (додатково встановлено 7 ліхтарів), по вул. Щасливій (додатково встановлено 1 ліхтар), вул. З. Космодем’янської (1 ліхтар), вул. Першотравнева (1 ліхтар ) зовнішнього освітлення. За поточний період по місту  замінено 15 ламп вуличного освітлення.

15 липня проведено чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Жмеринської міської ради на якому було розглянуто 10 протоколів про адміністративні правопорушення накладено штрафів на суму 6 562грн.

В черговий раз закликаємо мешканців міста та власників прибудинкових територій дотримуватися правил благоустрою, вчасно викошувати траву та зрізати гілля дерев, яке перешкоджає руху пішоходів на тротуарах міста, а також складувати сміття у контейнера для побутових відходів.

Працівниками управління житлово-комунального господарства здійснюються постійні виїзди на звернення громадян щодо ремонту дорожнього покриття, порізки аварійно-небезпечних сухостійних дерев, перенесення контейнерних майданчиків та інших питань  благоустрою.

2016-07-19 08:45:52