Управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради повідомляє наступне:

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 №319 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення таким особам житлової субсидії їм не будуть нараховувати відповідні пільги на період отримання субсидії. У зв`язку з цим з 01 травня 2016 року абонентам, яким призначена субсидія, пільги на оплату житлово-комунальних послуг не будуть нараховуватися.

Стосовно змін до порядку надання пільг з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім`ї пільговика

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року №389 “Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї” (із змінами в редакції Постанови КМУ №319 від 27.04.2016р.) внесено наступні зміни до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім`ї:

збільшено з 6 місяців до 12 місяців період, на який визначається право осіб на отримання пільг з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім`ї пільговика. Це стосується таких категорій пільговиків:

-діти війни;

-учасники війни;

-член сім`ї загиблого(померл) ветерана війни;

-особа, яка має особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;

-особа, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною;

-вдови (вдівці) та батьки померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;

-вдови (вдівці) та батьки померлих осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;

-дружини (чоловіки) та опікуни (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до 3 категорії, смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою;

-жертви нацистських переслідувань;

-багатодітна сім`я;

-прийомна сім`я;

-будинки сімейного типу;

-батьки та члени сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових  обов`язків;

-особи, звільнені із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років та які стали інвалідами під час виконання службових обов`язків.

Стосовно соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 року №319 “Про внесення змін до постанови КМУ від 06.08.2014р. №409” змінено соціальні нормативи користування послугами газопостачання та коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної і теплової енергії та природного газу на потреби опалення для нарахування пільг громадянам:

п.3. Установити такі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії:

1) для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання):

• у разі використання природного газу для індивідуального опалення — 5,5 куб. метра природного газу на 1 кв.метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

2) для користування послугами з газопостачання:

• за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача — 7,1 куб.метра на одну особу на місяць;
  • за навності газової плити та газового водонагрівача — 14 куб. метрів на одну особу на місяць

3) Нові коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення:

• 1-2 поверхові будівлі — 1,097
  • o    будівлі на 3 і більше поверхів — 0,64

начальник відділу персоніфікованого обліку та питань

обслуговування інвалідів,ветеранів війни та праці   Дода Т.Б

2016-06-09 08:35:28