Учасники АТО підтримали ініціативу міської влади

Учасники АТО підтримали ініціативу міської влади

Нещодавно, 31 сесією Жмеринської міської ради 7 скликання прийнято рішення «Про Порядок використання коштів, направлених на захист інтересів учасників антитерористичної операції», яке передбачає відшкодування учасникам АТО коштів за земельні ділянки.

З метою роз’яснення даного питання, 26 січня 2018 року, в залі засідань виконавчого комітету відбулась зустріч міського голови Анатолія Кушніра з учасниками антитерористичної операції. Ініціатива, з якою виступила міська влада була підтримана членами громадських організацій «Об’єднання АТО міста Жмеринки та Жмеринського району» і Жмеринським відокремленим підрозділом громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «Українці разом!».

Про хід реалізації даного рішення на місцевому рівні детально розповів начальник земельних ресурсів Жмеринської міської ради Руслан Пилявець. Як зазначив фахівець, станом на 25 січня 2018 року у виконавчому комітеті міської ради зареєстровано 301 звернення від учасників бойових дій щодо виділення земельних ділянок у м. Жмеринка для будівництва житлового будинку. Враховуючи чисельні побажання учасників АТО, органом місцевого самоврядування було проведено інвентаризацію земель міста, під час якої виявлено 58 вільних земельних ділянок у мікрорайоні «Петрівка». Дані ділянки, після затвердження Генерального плану міста, будуть оформлені, згідно чинного законодавства.

Разом з тим, враховуючи кількість заявників та кількість вільних земельних ділянок, які не можуть задовільнити потреби бажаючих, виконавчим комітетом було розроблено порядок використання коштів, направлених на захист інтересів учасників антитерористичної операції, який був одностайно підтриманий депутатським корпусом ради 14 грудня 2017 року. Цей порядок передбачає виплату грошової компенсації взамін земельної ділянки на загальну суму 30тис.грн.

Присутні на зустрічі учасники АТО схвально віднеслися до ініціативи міської влади та прийнятого радою рішення, а також висловили свої бачення щодо впровадження такої пропозиції серед учасників АТО.

Цього ж дня, були обговорені питання щодо встановлення пам’ятного знаку Героям – Захисникам України. Одноголосно була підтримана і пропозиція очільника міста про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Жмеринка» (посмертно) жмеринчанам Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО.

2018-01-26 14:00:57