У Жмеринці встановлено рекорд двійнят

У Жмеринці встановлено рекорд двійнят

Вперше у Жмеринці з нагоди 115-ї річниці міста відбувся фестиваль двійнят і близнят «Подвійне щастя». Кожен бажаючий мав можливість сфотографуватися на згадку біля тематичного банера, що знаходився на центральній площі, взяти участь у розіграші святкової лотереї та долучитися до встановлення рекорду міста по одночасному перебуванню двійнят в одному місці.

Ціль даної акції –об’єднати різні покоління людей та створити своєрідне коло братерства «Подвійне щастя», – була досягнута. Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Добжанська оголосила про встановлення рекорду.

Одночасно перебували в одному місці 82 особи. Наймолодшим – 4 місяці, найстаршим – 69 років. Голуб Тимофій і Терентій, які народилися у квітні 2018 року та Волощуки Віра та Надія, які народилися у грудні 1949 року нагороджені цінними подарунками – стільчиками для годування і чайними сервізами.

2018-08-09 12:24:55