У Жмеринці дітям-сиротам придбано соціальне житло

У Жмеринці дітям-сиротам придбано соціальне житло

У грудні 2017 року, за рахунок субвенції з державного бюджету, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877, Жмеринською міською радою було придбано соціальне житло для дітей-сиріт. Площа двокімнатної квартири, що знаходиться по вул. Соборній, 86 складає 59,2 кв.м. Як зазначив міський голова Анатолій Кушнір: - «Одним із головних пріоритетів міської влади - є турбота про дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Це перша, але не остання квартира для такої категорії жмеринчан». Цього разу нове помешкання отримали Андрій Гринько та Владислав Лісовий.

На урочисту церемонію вручення сертифікату на отримання житла та ключів від квартири завітав голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови ОДА Ігор Івасюк та начальник обласної Служби у справах дітей Тетяна Дорош. У заходах взяли участь: міський голова Анатолій Кушнір, заступники міського голови Костянтин Тимунь та Володимир Дудік, керівництво Жмеринського району, представники депутатського корпусу та громадськості міста.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій привітав юнаків з новосіллям, побажав щасливого майбутнього, щирої долі та доброї  вдачі у житті. Миру та злагоди молодим господарям побажав і очільник міста Анатолій Кушнір.

До цього часу, один з хлопців виховувався у дитячому будинку сімейного типу, другий знаходився під опікою родичів. Після повноліття Андрій та Владислав були змушені орендувати житло, яке сьогодні не дешево коштує. Юні господарі були задоволені таким щедрим подарунком від влади та щиро дякували за можливість проживати у своїй власній комфортній квартирі.

На завершення урочистостей, за славними українськими традиціями, з хлібом та сіллю почесні гості разом з новими господарями зайшли на оглядини до нової квартири, де Андрія Гринька та Владислава Лісового чекав ще один сюрприз – подарунки від влади – пральна машина та мультиварка.

Фото- "Жмеринська газета"

2018-02-08 12:55:09