У ЖМЕРИНЦІ ДИТИНІ-СИРОТІ ПРИДБАНО КВАРТИРУ

У ЖМЕРИНЦІ ДИТИНІ-СИРОТІ ПРИДБАНО КВАРТИРУ

Відповідно міської програми «Щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа  з міського бюджету у 2017 році» виділено кошти на придбання квартири дитині позбавленій батьківського піклування. Під час чергового засідання виконавчого комітету міський голова Анатолій Кушнір привітав жмеринчанку Ларису Селіверстову та вручив дівчині ордер на нове житло.

Начальник Служби у справах дітей Наталя Церковна розповіла, що дівчинка була поставлена на позачерговий квартирний облік статусних дітей у 2010  році.

Лариса із гордістю продемонструвала своє нове житло для журналістів. Квартира знаходиться за адресою вулиця Валерія Брезденюка, 67 на п’ятому поверсі.

Вартість однокімнатної квартири майже в самому центрі міста обійшлася міському бюджету у 290тисяч гривень. Квартира частково з меблями, є кухня, ванна кімната з бойлером, газовий котел.

2017 рік дійсно став плідним для Служби у справах дітей міської ради. У цьому році за кошти міського бюджету вдалося здійснити ще й капітальні ремонти у трьох помешканнях, де проживають діти-сироти. За адресою Франко, 72 замінено старі вікна та балконний блок на металопластикові, оновлено систему водопостачання та водовідведення із заміною сантехніки. Ще в одній квартирі, де проживає бабуся-опікун разом із неповнолітнім онуком замінено батареї, електромережі, вхідні двері, відремонтовано душову кабінку. За адресою вулиця Січових стрільців у квартирі 11-річного Богдана і бабусі-опікуна заміно вхідні двері, підлогу та встановлено енергозберігаючі вікна.

Під засідання чергової 31 сесії Жмеринської міської ради на 2018 рік у міському бюджеті Жмеринки також передбачено 300тис.грн. на придбання житла дитині із числа статусних. Приємно, що спільними зусиллями за багато років у нашому місті вдалося зрушити «з місця» позачерговий квартирний облік пільгових категорій.

2017-12-21 13:00:10