У місті відкрили меморіальну дошку герою АТО Максиму Керничному

У місті відкрили меморіальну дошку герою АТО Максиму Керничному

6-го грудня у День Збройних Сил України в нашому місті відбувся мітинг-реквієм, під час якого за сприянням секретаря міської ради Юрія Світлака відкрили меморіальну дошку учаснику антитерористичної операції Максиму Керничному.

Пам'ятна дошка встановлена на фасаді будівлі Жмеринського об’єднаного військового комісаріату, так як Максим Керничний саме там тривалий час працював. Серед присутніх – дружина Валентина, син Максим та батьки Галина Петрівна і Сергій Іванович.

В урочистих заходах прийняли участь перший заступник міського голови Анатолій Білоус, заступник міського голови з питань культурної політики міста Володимир Дудік, керівництво міста та району, представники депутатського корпусу Жмеринської міської ради, представники громадських організацій та особовий склад Жмеринського об'єднаного міського військового комісаріату, учасники АТО.

«Він поклав за незалежність та свободу українського народу своє життя. Справжній герой, пам'ять про Максима Керничного буде завжди жити», – наголосив у своїй промові заступник міського голови з питань культурної політики міста Володимир Дудік.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих, які віддали своє життя заради забезпечення миру у нашій державі.

Право відкрити меморіальну дошку надали сину загиблого героя Максиму Керничному, учасникам АТО та бойових дій на сході країни, майорам Руслану Гарабурді та Віталію Григоряну. Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УАПЦ, митрофорний протоієрей Сергій освятив меморіальну дошку, після чого відбулося покладання квітів пам’яті і шани.

2018-12-06 17:10:14