Творчі колективи Жмеринщини з концертною програмою у зоні АТО

Творчі колективи Жмеринщини з концертною програмою у зоні АТО

Одразу у двох населених пунктах за два десятки кілометрів від лінії розмежування у Донецькій області 9 творчих колективів Жмеринщини виступили із концертними програмами перед захисниками та місцевими жителями. Гурт «Кордон», «Бенефіс», «Троїсті музики», театр КВН «Шухер», «Ретро класик», фольклорний дует «Берегиня» і танцювальний дует «Подільські барви» на чолі із заступником міського голови з питань культурної політики Володимиром Дудіком та начальником відділу культури та туризму РДА Юрієм Рубаном подолали 36 годин дороги з єдиною ціллю – підтримати дух наших захисників. Півтори години душевного співу, веселих жартів, запальних танців – усе для того, щоб хоч на кілька годин забути про постріли і вибухи. Краматорськ та Костянтинівка оплесками, стоячи, дякували нашим землякам за прекрасні художні номери. Гості також частували своїх глядачів солодкими яблучками, грушами, солодощами та запашними короваями. Поїздка стала можливою завдяки фінансовій підтримці Жмеринської міської ради та Жмеринської райдержадміністрації.

2017-10-09 10:50:24