Центр надання адміністративних послуг відзначив п’яту річницю від дня створення

Центр надання адміністративних послуг відзначив п’яту річницю від дня створення

27-го грудня Центр надання адміністративних послуг відзначив п’яту річницю від дня створення. Головна мета роботи ЦНАПу – спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

Серед послуг, які тут надають, – реєстрація місця проживання та зняття з реєстрації, державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру, реєстрація юридичних та фізичних осіб. І це далеко не увесь перелік. За словами начальника ЦНАПу Тетяни Півнюк, з Нового року у Центрі планується видача паспортів громадянина України та виїзду за кордон.

Сьогодні, о 11 годині у цій установі приймали вітання з першим ювілеєм. Перший заступник міського голови Анатолій Білоус та заступник міського голови Володимир Твердохліб подякували колективу за те, що  роблять усе для того, аби кожен мешканець міста та району мав можливість отримати якомога більше послуг в одному місці.

Подяками виконавчого комітету Жмеринської міської ради та квітами відзначили працівників Центру надання адміністративних послуг за сумлінну працю та високий професіоналізм, а саме адміністраторів: Ольгу Белонюк, Тетяну Гончар, Марію Дюк, Олену Ільченко, Юлію Пензеву, Руслана Федуна, начальника Центру Тетяну Півнюк та Сергія Альохіна – головного спеціаліста з технічних питань.

2018-12-27 17:19:05