Триває підготовка до чергової сесії міської ради

Триває підготовка до чергової сесії міської ради

Напередодні чергової 40 сесії міськради, що запланована на 14 червня 2018 року, тривають  засідання постійних депутатських комісій.

Впродовж 5-6 червня представники чотирьох комісій: з питань планування та бюджетного розвитку, соціального захисту,  освіти та культури,  житлово-комунального господарства та земельних відносин розглянули проекти рішень, що внесені до переліку питань порядку денного чергової сесії.

Представники депутатського корпусу обговорили зміни до бюджету міста на 2018 рік та заслухали звіт про виконання бюджету Жмеринки за І квартал цього року, про які доповіла начальник фінансового управління Галина Безверхня.  Вивчили питання житлово-комунальної сфери та земельних відносин, про які депутатів проінформували Ірина Савіна та Руслан Пилявець, керівники відповідних структурних підрозділів міської ради. Ознайомились зі змінами в соціальних програмах та питаннями освітянської галузі, з якими виступили начальник управління освіти Аліна Твердохліб та заступник начальника управління праці та соцзахисту міської ради Анжела Ткачук.

Крім того, з метою досконалого вивчення питань суспільного характеру,  кадрових змін тощо, депутати планують зібратися ще й на спільне засідання депутатських комісій, що відбудеться 7 червня в залі засідань міської ради.

2018-06-06 12:40:05