Створюємо світ без бар'єрів

Створюємо світ без бар'єрів

З 06 по 08 червня 2016 року ГО "Гармонія" спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА провели семінар в рамках Тренінгової програми «Створюємо світ без бар’єрів».

Участь у семінарі взяли представники управлінь соціального захисту, територіальних центрів, «Прозорих офісів», Центрів соціальних служб, люди з інвалідністю, молодь з програми «Відповідальність починається з тебе».

Від Центру надання адміністративних послуг Жмеринської міської ради прийняв участь у семінарі – тренінгу адміністратор Безверхній Ярослав Валерійович.

Мета програми: підвищити стандарти надання соціальних послуг шляхом набуття знань, напрацювання навичок учасниками програми у питаннях створення доступного середовища згідно Конвенції ООН про права людей з інвалідністю  у тісній співпраці влади, громади, бізнесу та ЗМІ. Залучати людей з інвалідністю, як досвідчених партнерів, до процесу прийняття рішень та втілення реформ у громадах Вінницької області.

2016-06-09 14:30:11