Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді

Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді

Оголошення

Управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради, повідомляє, що відповідно до Наказу Мінсоцполітики України № 1633 від 05.11. 2018 року, Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації № 918 від 29 листопада 2018 року, центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» з 3 грудня 2018 року проводить апробацію пілотного проекту Державного стандарту соціальної послуги «Тимчасовий відпочинок для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю». В лютому 2019 року було прийнято рішення про продовження Апробації з 15 березня по 25 грудня 2019 року.

З 15 по 30 березня передбачається черговий заїзд. Послуга надається сім’ям, які виховують дітей з 7 до 18 років з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги (зокрема з ДЦП, аутизмом, синдромом Дауна, гіперактивність, інтелектуальними та психічними порушеннями, при умові, якщо вони потребують сторонньої допомоги в самообслуговуванні та/чи орієнтації та/чи спілкуванні). Виняток складають діти, яким потрібний паліативний догляд (лежачі, які користуються візком, з зондовим харчуванням та з високою потребою медичних послуг).

Діти будуть проживати в Тренінговому центрі, який розташований в с. Дорожне, Вінницького району. Кімнати розраховані на 2 особи. Вночі чергують доглядальники. Забезпечується 5-ти разове харчування, комфортні і доступні умови для проживання та здійснення гігієнічних потреб, також розвиваючі зайняття психолога, вихователя, фахівця соціальної роботи та інструктора з праці, спостереження медичної сестри в денний та нічний час. Крім цього, на підставі вивчених потреб дітям будуть надаватися необхідні індивідуальні послуги – заміна памперсів, годування, одягання, підмивання, умивання.

Для участі потрібно:

1. Повідомити протягом 3 днів після виявлення потреби адміністрацію центру про бажання взяти участь у пілоті (тел. (0432)509-145, моб. +380972302001 – Головко Наталія, +380964132227 – Демко Світлана);

2. Після телефонної розмови або особистої консультації з адміністрацією центру - підготовка документів та вивчення потреб дитини.

3. Зібрати необхідні оригінали та копії документів (свідоцтво про народження або паспорт дитини, паспорт одного з батьків, ідентифікаційний коди одного з батьків та дитини, ІПР, пенсійне посвідчення, довідка-медичний висновок про інвалідність, виписка – короткий анамнез з медичної картки, довідка про стан здоров’я (епідоточення).

Список необхідних особистих речей дитини, які потрібно взяти з собою в Тренінговий центр (Пам’ятка для батьків) додається.

Пам’ятка для батьків

1. Пакет для брудної білизни

2. Сумка з речами з підписом (ПІП дитини)

3. Засоби особистої гігієни в косметичці з підписом (Зубна паста, гребінець, щітка, стакан, мочалка,мило, мильниця)

4. Рушник для лиця з підписом 70х50 см

5. Вологі серветки, дитячі з підписом

6. Разові рукавички медичні, не стерильні упаковка (50 пар), розмір Л з підписом

7. Гігієнічні прокладки, за потреби для дівчат, з підписом

8. Набір для гоління, за потреби для хлопчиків , (станочки для гоління разові, пінка для бриття, лосьйон після гоління) з підписом

9. Змінне взуття з підписом

10. Взуття для душу з підписом

11. Шкарпетки (7 пар) хлопчики – марковані

12. Натільна білизна, мінімум 3 комплекти (футболка бавовняна, майка, бюстгальтер чи топік за потреби)

13. Колготи – 3 шт. (марковані)

14. Труси – 5 шт. (марковані)

15. Одяг для сну (піжама)

16. Памперси, за потреби (не менше 4 шт. на добу)

17. Одяг (штани, кофти, плаття та інше на зміну , не менше 4 шт.)

2019-03-14 12:19:21