Скликання чергової 10 сесії Жмеринської міської ради

Скликання чергової 10 сесії Жмеринської міської ради

21 липня 2016 року о 10 годині ранку в залі засідань виконкому міської ради (вул.Центральна,4) скликається чергова 10 сесія міської ради 7 скликання.

На розгляд сесії виносяться питання:

Про затвердження  звіту про виконання бюджету міста Жмеринка за  1 квартал 2016 року.

Про внесення змін до бюджету міста Жмеринка на 2016 рік.

Про затвердження Положення про службу містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Жмеринської міської ради.

Про виключення із списку народних засідателів.

Про надання дозволу управлінню освіти Жмеринської міської ради на передачу  з балансу  дошкільного навчального закладу №3 «Веселка» на баланс загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст.№3 приміщення спального корпусу.

Про надання дозволу виконавчому комітету Жмеринської міської ради на безоплатну передачу в тимчасове користування (позичку) раді Жмеринської міської організації ветеранів України комп’ютера.

Про присвоєння рангу міському голові.

Та інші питання.

На сесію запрошуються депутати обласної Ради, члени виконкому, начальники управлінь та відділів міської ради, засоби масової інформації.

2016-06-21 09:30:42