Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках

Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках

Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції

17 квітня, у готелі «Франція» Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку спільно з Департаментом агропромрозвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА організовано та проведено семінар на тему: «Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції».

До участі у заході долучилися представники влади та бізнесу, експерти Державної установи «Офіс з просування експорту України», зацікавлені суб’єкти господарювання, які мають намір експортувати товари за кордон чи вже є експортерами, а також представники райдержадміністрацій та навчальних закладів.

З вітальним словом виступив директор Департаменту Володимир Мережко: «Захід проходить у рамках реалізації плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік, який сприятиме підвищенню конкурентоспроможності місцевих виробників як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках. Важливим є те, що експорт у Вінницькій області за останні три роки зріс удвічі, а географія ринку збуту нашої продукції охоплює понад 140 країн світу. Приємно зазначити, що Вінницькою митницею ДФС видано вже 12 тисяч сертифікатів EUR. 1, а це говорить про те, що регіональна продукція користується попитом у країнах ЄС. Зростання торговельного обороту до 2 млрд. дол., з яких 1,5 млрд. дол. – експорт, який втричі перевищує імпорт, свідчить про збільшення надходжень валютної виручки на територію Вінницької області. Наші підприємства мають змогу розвиватися та вкладати кошти в модернізацію та оновлення основних фондів. Цікавим є той факт, що серед зовнішньо-торговельних партнерів на першому місці – Індія, потім Китай та Польща, а основні види експорту - це продукція сільськогосподарського виробництва».

Під час заходу учасники ознайомились із шляхами налагодження партнерських відносин за кордоном та каналами просування продукції на іноземних ринках, а також отримали практичні консультації від експертів Державної установи «Офіс з просування експорту України». Більш детальну інформацію зацікавлені сторони можуть отримати за посиланням: https://epo.org.ua/poslugy-eksporteram/konsaltyng/enteprise-europe-network/.

Під час семінару директор з маркетингу ТОВ «РЕЗАЛТ УКРАЇНА» Володимир Шевчук та заступник Голови правління ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» Ігор Семенюк поділились власним досвідом з пошуку партнерів та просування власної продукції на ринку ЄС.

У роботі семінара прийняла участь представник виконавчого комітету Жмеринської міської ради головний спеціаліст відділу стратегії розвитку і зовнішньоекономічних відносин управління економіки Трач Наталя.

Управління економіки Жмеринської міської ради

2019-04-19 11:54:48