Шановні жмеринчани!

Шановні жмеринчани!

Від імені Жмеринської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас із 20-ю річницею Конституції України.

Акт ухвалення 28 червня 1996 року Основного Закону України став важливим кроком на шляху до демократії, вільного і справедливого суспільства.

Прийнята Конституція врахувала історичний досвід нашого народу, кращі світові традиції і стала першоосновою формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства.

Конституція – це особиста справа й інтерес кожного громадянина. Це спільний скарб і спільна відповідальність усього українського народу. Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави.

З нагоди величного національного свята зичу всім жмеринчанам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

З повагою,

міський голова                                         Анатолій Кушнір