Розпочалися збори громадян за місцем проживання

Розпочалися збори громадян за місцем проживання

Відповідно до розпорядження міського голови в місті розпочалося проведення зборів громадян за місцем проживання.

24 квітня 2017 р. відбулися збори жителів на кварталах «Першотравневий», «Південно-Західний», «Доваторський», «Калинка».

На порядку денному зборів - звіт міського голови Анатолія Кушніра про роботу виконавчих органів міської ради за 2016 рік.

До проведення зборів долучилися заступники міського голови, начальники управлінь та відділів, відповідальні працівники міської ради, дільничні інспектори міського відділу поліції, голови квартальних комітетів, депутати міської ради.

Активна участь жмеринчан у заходах свідчить, що городяни не стоять осторонь міських проблем, вони цікавляться всіма напрямками багатогранної роботи виконавчих органів міської ради.

Найбільший інтерес викликають перспективи розвитку міста в цілому та мікрорайонів, на яких проводяться збори.

Не залишаються поза увагою питання соціального захисту населення, медичного обслуговування, роботи міського пасажирського транспорту, комунальних служб міста.

Значне місце посідають питання благоустрою мікрорайонів, ремонту вулиць, освітлення, своєчасного вивезення сміття, облаштування дитячих майданчиків, тощо.

В ході зустрічей відбувся відкритий діалог між владою і громадою стосовно всіх сфер життєдіяльності міста та мікрорайонів, що сприяє оперативному реагуванню на критичні зауваження мешканців міста та своєчасному вирішенню проблемних питань жмеринчан.

2017-04-24 18:05:11