Проведено конкурс «Молода людина року»

Проведено конкурс «Молода людина року»

10 липня 2018 року, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІХ міського конкурсу «Молода людина року», яка проводилась в залі концерт-холу «Ермітаж». Під час заходу зібралася молода еліта міста – лікарі, освітяни, військовослужбовці, представники бізнесу, культури, спорту, робітничих професій та державних органів влади.

Відповідно до розпорядження секретаря міської ради Юрія Світлака, цьогоріч конкурс проводився у 10-ти номінаціях: «Відкриття року в галузі культури і мистецтва», «Відкриття року в галузі спорту», «Відкриття року в галузі освіти», «Молодіжний лідер року», «Молодий державний службовець року», «Молодий представник робітничих професій року», «Молодий медичний працівник року», «Молодий працівник правоохоронних органів», «Молодий військовий року», «Молодий підприємець року».

Традиційний конкурс, організований відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради (начальник відділу Ірина Добжанська), для багатьох молодих жмеринчан став своєрідним трампліном до нових звершень.

Серед почесних гостей на заході були присутні – директор Департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська, заступник міського голови з питань культурної політики міста Володимир Дудік.

2018-07-12 09:23:29