Пройшов історичний екскурс до Дня пам’яті героїв Крут

Пройшов історичний екскурс до Дня пам’яті героїв Крут

29 січня у бібліотеці сімейного читання відбувся історичний екскус «Герої Крут та Майдану» для учнів 8-го класу школи – ліцею. Хвилюючим був урок памяті. Бібліотекар Думен В.Ю. розповіла, що битва під Крутами стала символом виняткової жертовності, нескореності нашої нації і пересторогою тим, хто нині сподівається знищити Україну.Також вона провела паралель між сучасністю і подіями історичної давності. Герої Крут, як і Герої Небесної Сотні, – це, перш за все, герої духу. Їх об’єднало прагнення правди – як природного єднання істини та справедливості. Правди, яка була б основою державного, суспільного, особистого життя. Вони разом з українським народом повстали проти брехні, наруги над волею людей заради майбутнього України і віддали найцінніше – своє життя.

Учні подивились документальні фільми про героїв Крут та Майдану.

2019-01-30 15:25:30