Про закриття рахунків

Про закриття рахунків

Головне управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області повідомляє, що з 02.07.2018 функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Реквізити нових рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів Вінницької області розміщені на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області в рубриці "Реквізити рахунків".

З 11 вересня 2018 року старі активні рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів (МФО 802015) будуть закриті, а платежі, сплачені на ці рахунки будуть повертатится платникам.

2018-09-13 16:46:36