Про виплату пенсій на Вінниччині відповідно до нового пенсійного законодавства

Про виплату пенсій на Вінниччині відповідно до нового пенсійного законодавства

За повідомленням Пенсійного фонду України у Вінницькій області вже у жовтні буде здійснено виплата пенсій з підвищенням.
Нагадаємо, що 11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України №2148 від 03.10.2017 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», на виконання якого органами Пенсійного фонду Вінницької області розпочато фінансування підвищених пенсійних виплат.

Починаючи з 11.10.2017 року, виплата осучаснених пенсій проводитиметься одночасно за двома відомостями, незалежно від обраного способу виплати.
Доплату до виплати, отриманої з 4 по 10 жовтня в старому розмірі:
 для пенсіонерів, які обрали спосіб виплати через установи уповноважених банків, профінансовано 10 жовтня;
 пенсіонерам, які отримують пенсії через поштові відділення, буде проведено до кінця виплатного періоду, тобто до 25 жовтня. Для забезпечення таких видатків ПАТ «Укрпошту» профінансовано 10 жовтня в повному обсязі.

Пенсіонери, розмір підвищення у яких склав менше 140 грн., отримають доплату у листопаді поточного року.

2017-10-13 12:15:35