Про відповідальність за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Про відповідальність за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім

На сьогодні залишається актуальною проблема вживання пива,  алкогольних, тютюнових виробів неповнолітніми. Однією з головних причин є недотримання законодавства продавцями зазначеної групи товарів, їх легковажне ставлення до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Адже цигарки і горілка – початок згубного шляху, на який несвідомо потрапляють підлітки.

Служба у справах дітей Жмеринської міської ради звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на території міста: законодавством України заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років (стаття 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів»).

Тому, шановні підприємці міста, звертаємося до Вас з проханням неухильно дотримуватись норм чинного законодавства та не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої, а також тютюнові вироби неповнолітнім.

Працівники служби у справах дітей закликають громадян, які стали свідками продажу чи купівлі неповнолітніми цигарок або алкоголю, зупинити і продавця, і дитину, а також повідомити про такий факт правоохоронні органи та службу у справах дітей для вжиття жорстких заходів реагування.

Служба у справах дітей

Жмеринської міської ради

2019-01-03 09:20:37