Привітання Жмеринчан з Новим роком!

Привітання Жмеринчан з Новим роком!

Дорогі жмеринчани!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

Я вдячний усім, хто трудився для громади в культурних, освітніх медичних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі. Усім, хто допомагав творити нову історію нашої Жмеринщини, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення та майбутнього.

У 2019 рік ми входимо з новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму та нашої щоденної копіткої праці.

Вірю, що Новий рік принесе Жмеринщині мир та благополуччя! Наші пріоритети є чіткими та зрозумілими. Ми послідовно будемо впроваджувати європейські стандарти та здійснювати якісні соціально-економічні перетворення. Це єдиний шлях, який ми повинні пройти, щоб наші громадяни, насамперед молодь, отримали гідне майбутнє і реалізували свій потенціал.

Бажаю здійснення всіх мрій, щоб кожен день був щедрим на гарні справи, а добро і любов не полишали рідний дім!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

секретар міської ради Юрій Світлак