Привітання жінок – керівників!

Привітання жінок – керівників!

Найщиріші вітання з прийдешнім святом 8 Березня лунали 6 березня в актовій залі Жмеринської міської ради на адресу представниць прекрасної половини людства нашого міста. Під час даного зібрання були присутні міський голова Анатолій Кушнір, заступник міського голови Костянтин Тимунь, начальник організаційного відділу, депутат міської ради – Ірина Попік та представники ЗМІ.

Керівники, начальники, директори, завідуючі, народні обраниці – кожна з них уміло поєднує статус жінки-лідера та ніжної, чуйної, тендітної дружини і матері. За плечима цих мужніх жінок стоять багаточисельні трудові колективи нашого міста. Хтось – навчає і виховує діток, хтось – займається підприємницькою справою, очолює виробничі відділи, державні установи, а хтось чинить правосуддя, виконує контролюючі функції. Весни, домашнього затишку, благополуччя, нових успіхів та безмежної любові бажав міський голова Анатолій Кушнір усім жінкам та їхнім родинам. Квіти, пам’ятні сувеніри, вітальні слова та спільне фото на згадку додали зустрічі дійсно святкового і весняного настрою та зарядили усіх позитивом і чудовою енергетикою.

Фото - "Жмеринська газета"

2018-03-07 11:10:03