Поліпшення житлових умови статусних дітей

Поліпшення житлових умови статусних дітей

На виконання міської програми «Забезпечення забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2017-2019 роки» у м.Жмеринка  виділено кошти з міського бюджету на поліпшення житлових умов дітей та осіб даної категорії. На виконання Програми у 2017 році по вул.Франко,72 були  замінені старі вікна  та балконний блок на енергозберігаючі,  обновлено  систему водопостачання та водовідведення, зроблено капітальний ремонт ванної кімнати із заміною сантехніки. В іншій квартирі по вул.Франко,100  за кошти Програми було придбано  нові труби на воду, батареї, проведено заміну електромережі, газового котла, відремонтовано душову кімнату і туалет . Також продовжуються роботи по вул. Січових стрільців,20/4, де старі вікна замінені на  чотири нових вікна із підвіконнями, замінені вхідні двері, виконуються роботи по встеленню  ламінату.  Опікуни висловлюють щирі слова подяки міському голові, депутатам міської ради та виконавчому комітету міської ради за суттєву допомогу і підтримку дітей-сиріт у нашому місті. За 2017 рік у такий спосіб у м.Жмеринка буде проведено ремонтні роботи в  5 помешканнях  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Служба у справах дітей Жмеринської міської ради

2017-10-23 12:00:23