Планові відключення газопостачання

Планові відключення газопостачання

З 28-го травня 2019 року в м. Жмеринка та Жмеринському районі Вінницької області планові відключення газопостачання

Жмеринське відділення ПАТ «Вінницягаз» ставить Вас до відома, що відповідно до графіка зупинок ГРС Барського лінійного відділу управління магістральними газопроводами (ЛВ УМГ) 28-29.05. року, буде зупинено ГРС «Жмеринка» у зв’язку з виконанням регламентних робіт на ГРС та магістральному газопроводі. Також в рамках виконання Плану розвитку ПАТ «Вінницягаз» на 2018 рік, буде виконано заміну двох газорегуляторних пункти по м. Жмеринка вул. Ударника, вул. Доватора. Тому з 8 год 28 05.2019 року, буде припинено газопостачання м. Жмеринка та наступних населених пунктів : с. Мала Жмеринка, с. Леляки, с. Сідаво, с. Жуківці частково с. Подільське (вул. Високовольтна, вул. Михайлівська, вул. Межова, вул. Хутрова).

Відновлення газопостачання по вищевказаним населеним пунктах буде проводитись одразу після пуску ГРС «Жмеринка» орієнтовно з 01.06.2019 року , поступово по мірі обходу усіх абонентів, виконання усіх регламентних робіт Жмеринським відділенням ПАТ «Вінницягаз» на розподільних газопроводах вищевказаних населених пунктів. Орієнтовний терши повного відновлення газопостачання по усіх споживачах до 01.07.2019 р.

Скорочення термінів відновлення газопостачання будуть залежати від самоорганізації усіх споживачів природного газу, особливо у багатоповерхових будинках.

Прохання до усіх споживачів природного газу після припинення газопостачання перекрити крани на вводі до будинку (квартири) та перед газовими приладами.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності, заздалегідь вдячні за порозуміння та співпрацю.

Адміністрація Жмеринського відділення

ПАТ «Вінницягаз»