Підсумки проведення Всеукраїнського тижня права

Підсумки проведення Всеукраїнського тижня права

Щороку в тиждень, що включає в себе 10 грудня — Міжнародний день прав людини — в нашій державі проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Захист прав людини — головне завдання органів Пенсійного фонду.

Конституційне право на соціальний захист включає право громадян на пенсійне забезпечення. Пенсія за віком, за вислугу років та інші її види, що призначаються у зв’язку з трудовою діяльністю, заслужені попередньою працею і є однією з форм соціального захисту.

З метою реалізації прав громадян, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України, управління проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань пенсійного забезпечення, зокрема, особисті прийоми громадян в управліннях, виїзні прийоми у населених пунктах області,  зустрічі в трудових колективах, консультації за допомогою “гарячої” лінії, управління працює над розширенням сервісів обслуговування.

У рамках проведення Всеукраїнського тижня правасеред працівників управління проведена бесіда з питань захисту та реалізації прав людини, в тому числі прав громадян у відносинах з органами Пенсійного фонду України.

Заходи, які проводяться у рамках Всеукраїнського тижня права в управлінні, сприяють формуванню активної правосвідомості громадян.

Важливим джерелом інформації, що широко висвітлює пріоритети державної пенсійної політики є офіційні періодичні видання Пенсійного фонду   "Пенсійний кур'єр" та “Вісник Пенсійного фонду України”.

Завідувач юридичного сектору

Жмеринського об’єднаного УПФУ