Перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування

Сьогодні, 5 липня 2018 року в 11 годині, в залі засідань Жмеринської міської ради, відбулося перше засідання Робочої групи з оновлення Стратегії розвитку міста, яке відкрили головний експерт Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін та заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська.


Під час засідання були присутні: заступник міського голови Володимир Твердохліб, керівництво міста, представники депутатського корпусу, керівники підприємств, установ, організацій міста, громадськість та засоби масової інформації.

Про впровадження діючої Стратегії розвитку Жмеринки до 2020 року на даний час, розповів начальник управління економіки Анатолій Коновал. Консультанти Проекту "Партнерство для розвитку міст" ПРОМІС Олександр Волошинський та Петро Мавко звернули увагу присутніх на особливості розбудови стратегій розвитку на сучасному етапі, методологію та процес розробки Стратегії розвитку міста.

Під час засідання було обговорено особливості розробки стратегій розвитку на сучасному етапі, а саме: європейські підходи: єдина система стратегічних документів територій всіх рівнів; плани реалізації: проектний підхід; ДФРР: принципи та регуляції. Було також сплановано подальші кроки розвитку та проведено загальний огляд графіку роботи зі стратегічного планування.


2018-07-05 16:00:14