Перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців

Перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців

З метою реалізації і захисту виборчих прав громадян України та права на участь у референдумах, відділ ведення Державного реєстру виборців Жмеринської міської ради звертається до мешканців міста, що мають виборче право, з пропозицією уточнити свої персональні дані у Реєстрі виборців.

Особливо це стосується виборців:

• які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя) після виборів 2015 року;

• колишніх військовослужбовців строкової служби;

• громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

• громадян, які прибули з-за кордону і знялись з обліку в МЗС;

• громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності у своїх персональних даних або взагалі були відсутні у списках та не зверталися із заявами до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

• громадяни, які не брали участі у попередніх виборах 25 жовтня 2015 року і не перевіряли своїх персональних даних;

• громадян (рідні яких померли за кордоном), які не отримали документи про смерть або не передали копії документів про смерть рідних у районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

Також звертаємо увагу жмеринчан на те, що перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можна, не виходячи з оселі, за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gоv.uа) та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

Для уточнення своїх персональних даних звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців Жмеринської міської ради  за адресою: м.Жмеринка, вул. Київська,1А, телефон для довідок: 5-01-45, 5-01-59. При собі необхідно обов'язково мати паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які набули громадянства України),  а у разі зміни прізвища  – документ, що підтверджує ці зміни. Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних (субота - неділя), з 8.00 до  17.00 год. Обідня перерва: 13.00-14.00 год.

Не втратьте нагоду перевірити свої персональні дані і скористатися своїм конституційним правом голосу на майбутніх виборах.

О. Бондаренко,

начальник відділу ведення Державного реєстру