Пам'ятка населенню: Попередьте пожежу від дитячих пустощів з вогнем

Пам'ятка населенню: Попередьте пожежу від дитячих пустощів з вогнем

Шановні батьки, дорогі діти!

Велика кількість пожеж зчиняється від дитячих пустощів з вогнем. Вогнем знищується багато чого, а нерідко в пожежах гинуть і травмуються діти.

ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ПОЖЕЖІ ВІД ДИТЯЧИХ ПУСТОЩІВ З ВОГНЕМ, НЕОБХІДНО ВИКОНУВАТИ НАСТУПНІ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ:

• зберігайте сірники в місцях, недоступних дітям;

• не дозволяйте дітям розводити багаття, включати електронагрівальні  прилади тощо;

• не дозволяйте дітям користуватися газовими приладами;

• тримайте в недосяжних дітям місцях рідини, які легко займаються (бензин, ацетон, спирт тощо).

• не допускайте перегляд телепередач дітьми без догляду дорослих;

• не залишайте малолітніх дітей без догляду.

Шановні батьки! Ставтесь до ігор дітей з вогнем негативно. Роз'яснюйте, що їх ігри, пов'язані з вогнем, можуть спричинити пожежу, загибель майна, каліцтво або навіть загибель людей у вогні.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Своїм  прикладом  навчайте  дітей суворому виконанню протипожежних вимог. Пам'ятайте, що приклад старших є для дітей кращим методом виховання.

Сподіваємося, що Ви з усією відповідальністю поставитесь до наших порад.

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області

2017-10-20 15:20:02