Оновлено довідку про відсутність заборгованості з податків

Оновлено довідку про відсутність заборгованості з податків

Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області інформує, що Мінфін наказом від 03.09.2018 N733 затвердив Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Наказ №733).

Для отримання довідки платник має подати  заяву в один із таких способів:

у паперовій формі - до державної податкової інспекції за основним місцем обліку такого платника або до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу. Якщо заяву подано до державної податкової інспекції, її передають до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу;

в електронній формі - на адресу уповноваженого органу через приватну частину електронного кабінету з дотриманням вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронні довірчі послуги".

Строк дії довідки становить десять календарних днів з дати її формування. У довідці обов'язково зазначається термін її дії.

Довідка або відмова у наданні довідки готуються уповноваженим органом протягом п'яти робочих днів з дня, наступного за днем отримання заяви органом, до якого її було подано.

Надається довідка платнику безоплатно.

Наказ №733 набирає чинності з дня набрання чинності Законом України "Про електронні довірчі послуги" (7 листопада 2018 року), але не раніше дня його офіційного опублікування.

2018-11-06 14:44:53