ОГОЛОШЕНО ЧОТИРНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС

ОГОЛОШЕНО ЧОТИРНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС

Відповідно листа Департаменту міжнародного  співробітництва та регіонального                                                                             розвитку облдержадміністрації від 20.01.2017 року за №182-4-2, управління економіки Жмеринської міської ради повідомляє, що з 20 січня 2017 року оголошено  чотирнадцятий Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

Проекти, а саме заяви, мають бути подані  в управління економіки для реєстрації  до 13 лютого 2017 року для подальшої їх реєстрації на сайті Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА.

В друкованому вигляді проекти мають бути подані до 23 лютого 2017 року.

Повідомляємо, що проекти розроблені та подані на конкурс можуть залучити співфінансування за рахунок фонду Конкурсу у обсязі до 200 тис.грн.

Пріорітетні напрямки чотирнадцятого обласного конкурсу проектів територіальних громад у 2017 році є такими:

1. Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями.
  2. Збереження історико-культурної спадщини.
  3. розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів.
  4. Заходи екологічного спрямування, які підготовлені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1147 “Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів”  та які отримали позитивний екологічний висновок Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
  5. Заходи щодо енерго- та ресурсозбереження в закладах системи охорони здоров'я, освіти, культури та соціального захисту.

Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 75% загального бюджету та може бути скорегований в залежності від рівня доходів відповідного місцевого бюджету на душу населення.

Додаткова інформація та форми будуть розміщенні на офіційному сайті Жмеринської міської ради в розділі Конкурси. За додатковою інформацією та консультацією просимо звертатись в управління економіки каб.19 (Гриневич Н.М.).

Вимоги до конкурсу

2017-02-01 10:55:41