Оголошення про зміну тарифів на теплопостачання МКП "Енергоресурс"
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Оголошення про зміну тарифів на теплопостачання МКП "Енергоресурс"

МКП «Енергоресурс» повідомляє, що відповідно до ст. 31, ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» №869 від 01.06.2011 року, змінами цін на природній газ, електроенергію, дрова та мінімальну заробітну плату, а також змінами, внесеними в ЗУ «Про теплопостачання» (абзац 4 ст. 2)  змінено тариф на паливо (газ) та паливо (дрова)для господарських та бюджетних організацій.

Згідно зі змінами , внесеними в ЗУ «Про теплопостачання», тариф на теплову енергію із використанням альтернативних джерел енергії (дрова) встановлюється на рівні 90%  діючого тарифу теплової енергії на газу, а саме: абзац 4 ст. 20 вищезазначеного Закону «Тарифи на теплову  енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансується з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюється на рівні 90% діючого для суб’єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

 Відповідні розрахунки були подані 8 вересня 2017 року до органу, уповноваженого встановлювати тарифи.

Зазначена інформація, відповідно Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад,доводиться до відома споживачів, шляхом розміщення на офіційному веб - сайті органу місцевого самоврядування в мережі Інтернет.

Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження і пропозиції встановлюється 14 календарних днів, з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів, за адресою МКП «Енергоресурс», вул. Соборна, 41 м. Жмеринка Вінницької області, до 25 вересня 2017 року включно.

Розрахунок базового  тарифу на теплову енергію та послуги  теплопостачання по МКП "Енергоресурс"  з 01 жовтня  2017 року виходячи з виробництва теплової енергії у розрахунку на підключене навантаження

2017-09-11 11:05:52