Оголошення про збір пропозицій на придбання квартир у комунальну власність

Оголошення про збір пропозицій на придбання квартир у комунальну власність

Виконавчий комітет Жмеринської міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №877 від 15.11.2017 р. «Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації», оголошує про збір пропозицій на придбання квартир у комунальну власність для створення фонду соціального житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Основні вимоги конкурсу:

Квартира з розрахунку 31,5 кв.м. на одну особу, з граничною вартість 10383 грн. за 1 кв.м.(усі податки та збори за рахунок продавця).

За довідками звертатися до служби у справах дітей Жмеринської міської ради за адресою: 23100, Вінницька обл., м.Жмеринка, вул.Київська 1А, тел. (04332) 5-05-44.

2017-11-30 14:45:54