Нові форми реєстраційних документів

Нові форми реєстраційних документів

Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що наказом ДФС України від 29.06.2017 №88 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису» затверджено нові форми реєстраційних документів, зокрема:

- Договір про надання послуг електронного цифрового підпису;

- Реєстраційна картка для юридичної особи;

- Реєстраційна картка для фізичної особи/фізичної особи-підприємця;

- Додаток до Реєстраційної картки;

- Заява про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа;

- Додаток до заяви про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа.

Звертаємо увагу, що нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису набувають чинності з 10 липня 2017 року.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України у розділі «Реєстрація користувачів», за посиланням: https://acskidd.gov.ua/r_kor.

2017-07-12 09:15:05