Насильство та жорстоке поводження

Насильство та жорстоке поводження

На виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» та спільного наказу Міністерства соціальної політики України, Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством охорони здоров’я України 19.08.2014 року №564/836/945/577 «Про порядок розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення», службою у справах дітей проводиться координаційна робота щодо попередження та подолання усіх видів насильства та жорстокого поводження по відношенню до дітей.

Завдяки тісному зв’язку та співпраці з навчальними закладами, Жмеринським ВП ГУНП, закладами охорони здоров’я, депутатами міської ради, головами квартальних комітетів, своєчасно виявляються та ставляться на облік кризові і неблагополучні сім’ї, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Щомісячно здійснюється взаємозвірка з управлінням освіти, відділом кримінальної інспекції з виконання покарань щодо виявлення дітей, які постраждали від насильства та жорстокого поводження. Службою у справах дітей спільно з закладами дотичними до захисту дітей складаються індивідуальні плани роботи з дітьми, які постраждали від насильства та жорстокого поводження з ними.

Проводяться співбесіди під час обстеження умов проживання та з дітьми і батьками які перебувають на профілактичному обліку, з опікунами/піклувальниками таких бесід з початку року  зафіксовано - 103.

З метою запобігання бездоглядності та профілактики негативних проявів серед дітей службою у справах дітей спільно з ВП ГУНП систематично проводяться спільні профілактичні рейди: «Сім’я», «Діти вулиці», «Вокзал», по комп’ютерних клубах міста тощо. З початку року проведено 53 профілактичні рейди під час яких обстежено 72 сім’ї.

Служба у справах дітей Жмеринської міської ради

2018-08-10 12:59:25