Нагородження переможців міського конкурсу «Людина року-2018»
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Нагородження переможців міського конкурсу «Людина року-2018»

Під час урочистостей до Дня міста на святковій сцені відбулось нагородження переможців міського конкурсу «Людина року-2018». Цьогоріч близько 20-ти кандидатів з різних установ, підприємств та організацій прийняли участь в конкурсі.

          Церемонію нагородження переможців здійснили: заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська та заступник міського голови з питань культурної політики міста Володимир Дудік.

Отож, у номінації «Волонтер, громадській діяч» переміг Михайло Карпа, голова Жмеринського відокремленого підрозділу громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «Українці разом!» у Вінницькій області. У 2014-2015 роках Михайло безпосередньо брав участь у забезпеченні територіальної цілісності та суверенітету України у складі Національної гвардії. З 2015 року очолив громадську спілку «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «Українці разом!». Активно займається волонтерською діяльністю щодо забезпечення військовослужбовців, які знаходяться в зоні АТО необхідним спорядженням і технікою.

У номінації «Жінка-лідер» перемогу здобула Любов Сенько, голова Жмеринського міськрайонного суду, активна діячка спілки юристів України. За професійні успіхи, наполегливість, ініціативність та сумлінне виконання службових обов’язків Любов Юзефівна неодноразово нагороджувалась Подяками та грамотами центрального, обласного та місцевого рівня.

«Митцем-2018 року» визнано Петра Куцака, талановитого жмеринського художника, митця з багаторічним творчим досвідом. Значна частина творчих робіт Петра Куцака – це Жмеринка. Минула та сучасна. Історична й прогресивна. Учасник культурно-мистецьких проектів: «План Z», «Арт-депо», «Позитиффест» та багато інших.

У номінації «Підприємець» перемогла Людмила Рожок, фізична особа-підприємець. Підприємство, яке очолює Людмила Василівна, є одним з найкращих торгівельних підприємств в місті за рівнем якості обслуговування населення, розвитку нових сфер діяльності та застосування прогресивних методів продажу товарів.

У номінації «Подвиг» переможцем став Владислав Кузнєцов, військовослужбовець Збройних Сил України, учасник антитерористичної операції. У липні 2014 року, під час виконання бойового завдання в зоні АТО, ціною власного здоров’я врятував життя своїм побратимам. Граната російських найманців влучила в люк бронетранспортеру, де знаходився Владислав та 9 членів екіпажу БТР-80. Юнак отримав осколкове поранення та втратив 75% правої кісті. Після тривалого лікування, Владислав продовжує служити в лавах Збройних Сил України – готує молодших спеціалістів десантно-штурмових військ. Крім того, бере активну участь в Національних змаганнях іграх нескорених.

У номінації «Працівник залізниці» перемогу виборов Віктор Касько, начальник виробничого підрозділу експлуатаційне депо Жмеринка регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця». Розпочав свою трудову діяльність на залізниці у 1984 році слюсарем з ремонту рухомого складу автоконтрольного пункту вагонного депо Жмеринка. Пройшов усі щаблі залізничника і вже 5 років очолює експлуатаційне вагонне депо Жмеринка.

«Працівником комунально-побутової сфери» визнано Оксану Мартинову, дворову робочу КП «Жмеринкакомунсервіс». Надзвичайно скромна людина та приємна жінка, яка вже багато років сумлінно трудиться на підприємстві та своєю щоденною кропіткою працею щодо благоустрою прибудинкових територій робить наше місто чистим та охайним.

У номінації «Працівник медицини» переміг Ілля Клокоцький, завідувач, лікар акушер-гінеколог пологово-гінекологічного відділення комунальної установи «Жмеринська Центральна районна лікарня». Незважаючи на свій молодий вік, має 24 роки медичного стажу. Співучасник Українсько-Швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини». Працює з новітніми технологіями у сучасному знеболюванню хворих. Став ініціатором впровадження методики лапараскопічної хірургії в галузі акушерства і гінекології на місцевому рівні.

Людиною року у номінації «Працівник освіти» визнано Людмилу Палагуту, практичного психолога закладу дошкільної освіти №2 «Калинка». Впродовж 6 років пані Людмила очолювала міське методичне об’єднання практичних психологів, член Жмеринської міської психолого-медико-педагогічної консультації. Займається реалізацією авторської ініціативи «Психологічний супровід сімей, які виховують дітей з особливими освітніми потребами». Також працює над колективними проектами «Арт-коучінг у консультуванні» та «Дитяча агресія: допомога батькам та дітям».

Кращим «Роботодавцем 2018 року» визнано Василя Сокуренка, виконуючого обов’язки начальника виробничого підрозділу Локомотивне депо Жмеринка регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця». Василь Вікторович керує підприємством з жовтня 2017 року. За цей нетривалий час обсяг виробництва підприємства зріс на 16,3%. Штат працівників збільшився на 136 осіб. Постійно проводиться значна робота щодо залучення молоді на підприємство. Але, разом з тим особлива увага приділяється також і ветеранам Локомотивного депо, яких на обліку підприємства – 615.

«Спортсменом року» стала Дарія Волковицька, срібна призерка чемпіонату України з волейболу (Дитяча ліга). Незважаючи на те, що Дарії всього15, вона багаторазова чемпіонка обласних змагань з волейболу, переможниця чемпіонату Вінницької обласної дитячої ліги з волейболу, бронзова призерка чемпіонату України серед дівчат 2002 року.

У номінації «Родина року-2018» перемогу здобули Віталій та Інеса РИБАК. Сім’я Рибак є справжнім взірцем української родини, у якій дотримуються здорового способу життя та проведення активного дозвілля. Інеса Тадеушівна та Віталій Михайлович разом виховують двох дітей, які навчаються на відмінно у Школі-ліцей. Ілля захоплюється футболом, а Віка займається у танцювальній студії. Батьки доносять до дітей кращі українські традиції та навчають їх бути справжніми патріотами своєї Батьківщини та рідного міста Жмеринка.


2018-08-09 09:41:45