Моніторинговий візит технічний експертів команди підтримки

Моніторинговий візит технічний експертів команди підтримки

З метою моніторингу виконання робіт з термомодернізації ДНЗ№3, в рамках реалізації проекту "Energy Go: Впровадження плану дій сталого енергетичного розвитку м. Жмеринка", наше місто відвідала технічна команда Команди підтримки програми Європейського Союзу «Угода Мерів — Демонстраційні проекти» (CoM-DeP). Після робочої наради за участю замовника робіт (в особі міського голови Анатолія Кушніра), виконавця робіт (ПМП "АСВ"), інженера технічного нагляду, авторського нагляду, проектної команди, спеціалісти відвідали об'єкт та провели моніторинг поточного стану та якості виконання заходів утеплення.

Технічні експерти Дмитро Іваненко та Олександр Надточий перевірили відповідність виконання робіт запропонованим технічним рішенням, провели огляд нової системи опалення та вентиляції, перевірили якість встановлених вікон та утеплення фасаду,  а також дослідили конструктивні особливості даху.

В ході дискусії спеціалісти запропонували ряд додаткових технічних рішень, які дозволять досягти ще кращих результатів, з якими погодилися усі учасники моніторингу.

Підсумки візиту Команди підтримки на об'єкт були підведені на засіданні Робочої групи для реалізації Грантового контракту під головуванням першого заступника міського голови Олександра Фурмана.

Варто зазначити, що такі моніторинги технічні експерти Команди підтримки проводитимуть протягом усього періоду реалізації проекту, що дасть змогу якісно реалізувати усі заходи з енергозбереження, які фінансує Європейський Союз.

2017-05-19 11:50:13