Моніторинг стану обстеження педагогами умов проживання дітей

Моніторинг стану обстеження педагогами умов проживання дітей

8 листопада 2017 року  підведено підсумки міського моніторингу(вересень-жовтень 2017 р.) по відвідуванню соціальними педагогами сімей, обстеженню умов проживання в них дітей, які потребують підвищеної педагогічної уваги, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, виявленню деструктивних сімей. Встановлено, що соціальні педагоги ознайомились із  умовами проживання 32 дітей, які потребують підвищеної педагогічної уваги, 3 дітей із сімей, опинилися в складних життєвих обставинах, 3 дітей із сімей учасників АТО, 4 дітей із 2 сімей, де один із батьків перебуває у місцях позбавлення волі.

Соціальні педагоги провели з батьками просвітницьку роботу по забезпеченню дотримання санітарних норм проживання дітей, створення належних умов для комфортного відпочинку дітей, підготовки домашніх завдань, самопідготовки. За підсумками моніторингу складено відповідні акти відвідування сімей.

2017-11-14 09:30:20