Модернізовано програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”

Модернізовано програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”

Одним із основних завдань ведення Державного реєстру виборців є забезпечення його постійного функціонування. Тобто, Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборчих кампаній, а щоденно. Спеціалістами відділів ведення реєстру постійно оновлюються відомості та вносяться зміни до персональних даних виборців. Розпорядником Реєстру розробляються нові телекомунікаційні технології та сучасне програмне забезпечення.

З 2013 року Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати “Особистий кабінет виборця”. Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті  “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до Реєстру в будь-який час та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі, і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідна відповідь.

На сьогоднішній день через “Особистий кабінет виборця” можливо отримати інформацію стосовно включення або не включення виборців до Реєстру. У разі не включення, необхідно безпосередньо звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за зареєстрованим місцем проживання.

Для зручності виборців, у липні 2016 року ресурс “Особистий кабінет виборця” було модернізовано та додано нові можливості:

1. “Пошук виборчої дільниці” – дозволяє знайти виборчу дільницю за номером, адресою або пошуковою фразою, яка є в описі меж чи адресі виборчої дільниці;

1. “Відкриті дані” – призначений для отримання інформації про поштові адреси у форматі відкритих даних (XML) до рівня району/міста обласного значення;

1. “Зворотній зв’язок” – якщо у вас виникнуть запитання чи побажання стосовно роботи кабінету виборця, ви зможете повідомити про це Службу розпорядника Державного реєстру виборців. Про результат розгляду відповідних звернень служба розпорядника ДРВ повинна повідомити вас за допомогою електронної пошти.

Протягом доби можна відправити лише один запит.

Створити свій кабінет виборця та перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців можна за посиланням: https:/ /www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN

Для отримання повідомлень від сервісу e-mail адресу, вказану при реєстрації, необхідно підтвердити.

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для вас завжди, щоб ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору.

Відділ ведення ДРВ

виконавчого комітету